Wygraj książkę „Nierozwiązane zagadki historii” - wyniki


Pięć egzemplarzy Nierozwiązanych zagadek historii, było do wygrania w kolejnym z naszych konkursów. Wśród 150 poprawnych odpowiedzi rozlosowaliśmy jego zwycięzców.

Opis książki

Od neandertalczyka do Gorbaczowa, od faraonów do Hitlera Paul Aron śledzi najbardziej zagadkowe wydarzenia w dziejach i odkrywa zaskakujące rewelacje. Usiłuje odpowiedzieć na najbardziej intrygujące pytania, które frapują nie tylko historyków. Udowadnia, że historia to coś więcej niż nudne zestawienie dat i faktów. Przedstawia wydarzenia, które mimo upływu lat pozostają żywe, barwne i emocjonujące. Ukazuje pasjonujące szczegóły, nieznane dzieje wojen i królów, ale także indywidualne losy – wynalazców jak Gutenberg, wielkich twórców jak Mozart i zwykłych ludzi, którzy również wywarli wpływ na bieg dziejów. Obiektywna, oparta na najnowszych odkryciach naukowych, fascynująca książka przypomina pasjonujące śledztwo detektywa, który tropi prawdę ukrytą za największymi kontrowersjami naszej przeszłości.

Możliwy wariant odpowiedzi

  1. W niedzielę o godz. 21.00.

W drodze losowania wyłoniliśmy trzech zwycięzców:

  1. Maciej Świętek z Krakowa
  2. Paweł Bliźnik z Oświęcimia
  3. Piotr Kasperowicz z Iławy
  4. Marzena Rogozik z Wielmoży
  5. Grzegorz Staniak z Warszawy

Nagrody

  1. Nierozwiązane zagadki historii, P. Aron, Amber - 5 egzemplarzy

Wyciąg z regulaminu

Wśród osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi rozlosowaliśmy książki. Nagrody zgodnie z regulaminem zostaną wysłane w ciągu 30 dni. Jednak zwykle trwa to znacznie krócej.


Regulamin konkursów organizowanych przez „historia.org.pl”

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz