Pro Defense w Ostródzie. Targi Proobronne 2017


Pro Defense 2017 to targi skierowane do branży militarnej i proobronnej, których druga edycja odbędzie się w dniach 1-4 czerwca 2017 r.  w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Mazury w Ostródzie.

Swoją ofertę sprzętu zaprezentują czołowe firmy działające na rzecz obronności kraju. Pro Defense ma także charakter edukacyjny i patriotyczny - w 2017 roku targom będzie towarzyszyć Centralny Zlot Klas Mundurowych. Jest to najważniejsze wydarzenie tego typu w Polsce.

Podczas Targów wszyscy wystawcy wraz z Ministerstwem Obrony Narodowej i Polską Grupą Zbrojeniową zostaną ulokowani na hali nr 5 i 6, natomiast na hali nr 3 pojawi się ścieżka edukacyjna o charakterze historyczno-patriotycznym przy współudziale muzeów wojskowych. Drugą część hali nr 3 uzupełnią trenażery strzeleckie oraz wszelkiego rodzaju symulatory wojskowe.

Głównymi adresatami Targów są wszelakie stowarzyszenia paramilitarne, organizacje proobronne i klasy mundurowe. Organizatorzy Pro Defense chcą pokazać, jak liczne są tego typu formacje oraz jak ogromną rzeszę ludzi skupiają.

Targi są okazją do zaprezentowania oraz sprzedaży swoich produktów, nawiązywania nowych kontaktów handlowych czy poznania oferty konkurencji.

* * *

Zobacz więcej ciekawych wydarzeń historycznych w naszym kalendarzu. Tam też znajdziesz informacje o tym jak zgłosić nam historyczne przedsięwzięcia, o których napiszemy lub zaproponować nam patronat medialny nad wydarzeniem.

Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Na profilu "historia.org.pl" na Facebooku na bieżąco informujemy o nowych artykułach. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz