Premiera: „Agenci, zdrajcy, bohaterowie” Dariusz Baliszewski


Nakładem Oficyny Wydawniczej Rytm, ukazała się najnowsza książka Dariusza Baliszewskiego pt.: „Agenci, zdrajcy, bohaterowie”. Portal Historia.org.pl sprawuje patronat medialny nad tą publikacją. 

Książka dotyczy historii najtrudniejszej. Pełna postaci, portretów i obrazów nakreślonych dobrą prozą. Baliszewski nie boi się dotknąć tam, gdzie Polaków historia boli najbardziej – odsłania zdrady i słabości. Ma bowiem dwie miłości: jedną jest Polska, a drugą Prawda.

Tytuł: „Agenci, zdrajcy, bohaterowie”
Autor: Dariusz Baliszewski
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Rytm
Liczba stron: 352
ISBN: 978-83-7399-709-7
Data premiery: marzec 2017
Cena: 35,70 zł

Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Na profilu "historia.org.pl" na Facebooku na bieżąco informujemy o nowych artykułach. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. Bilbo napisał(a):

    Jesteście pewni, że chcecie sprawować patronat nad książką Baliszewskiego? Przecież to fantasta historyczny. Owszem, facet potrafi dotrzeć do nieznanych relacji czy dokumentów, ale wpisywanie ich w określony kontekst historyczny nie należy już do jego mocnych stron.

Zostaw własny komentarz