Media o „historia.org.pl” w 2010 r.


Media o portalu „historia.org.pl” w 2010 r.

Luty:

zyciepw.pl
Pomyślne wiatry przed 90 rocznicą „Cudu nad Wisłą” - „Historia.org.pl” na koniec stycznia ogłosiła plebiscyt na Najważniejsze Wydarzenie 2009 r. Konkurs wygrała V rekonstrukcja Bitwy Warszawskiej w Ossowie. Zdobyła ona 50.7% wszystkich głosów.
18 lutego 2010 r.

wwl.pl
Sukces ma wielu ojców? - Wydarzenie Historyczne 2009 roku – taki zaszczytny tytuł otrzymała V Rekonstrukcja Bitwy Warszawskiej, którą można było obejrzeć 16 sierpnia 2009 roku w Ossowie. Konkurs zorganizował portal internetowy historia.org.pl. Jest się czym chwalić, bo konkurencja była bardzo silna.
17 lutego 2010 r.

tvp.pl
Stacja metra im. gen. Rozwadowskiego? - Postać przez wielu uważana za głównego autora wydarzeń warszawskich w 1920 roku. Nie doszłoby do Cudu nad Wisłą gdyby nie on, przekonują historycy. Generał Tadeusz Rozwadowski jest wciąż niedoceniany w pamięci warszawiaków.
11 lutego 2010 r.

wp.pl
Wydarzenie historyczne roku 2009 - Internauci głosując w dniach od 24 stycznia do 6 lutego 2010 r. na portalu historycznym www.historia.org.pl wybrali wydarzenie historyczne 2009 roku!
9 lutego 2010 r.

powiat-wolominski.pl
Najważniejsze wydarzenie historyczne 2009 roku odbyło się w Ossowie - Miło nam poinformować, że według czytelników portalu internetowego „Historia.org.pl” V Rekonstrukcja Bitwy Warszawskiej 1920 roku, która odbyła się 16 sierpnia 2009 r. w Ossowie została uznana za najważniejsze wydarzenie historyczne minionego roku.
8 lutego 2010 r.

onet.pl
Wydarzenie historyczne roku 2009 - Internauci głosując w dniach od 24 stycznia do 6 lutego 2010 r. na portalu historycznym www.historia.org.pl wybrali wydarzenie historyczne 2009 roku!
8 lutego 2010 r.

muzhp.pl
Wydarzenie historyczne roku 2009 - Internauci głosując w dniach od 24 stycznia do 6 lutego 2010 r. na portalu historycznym www.historia.org.pl wybrali wydarzenie historyczne 2009 r!
luty 2010 r.

Marzec:

szkola.firmowa.eu
Projekt „Pamiętamy na okrągło 2010” - W ramach projektu „Pamiętamy na okrągło 2010” przewidziany jest szereg rozmaitych działań, których celem jest upamiętnienie najważniejszych rocznic mających miejsce między kartami tegorocznych kalendarzy.
14 marca 2010 r.

Czerwiec

interklasa.pl
Napisz o samorządzie i zgarnij netbooka!Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski wraz z internetowym dziennikiem historycznym historia.org.pl zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą pracę literacką na temat związany z samorządem terytorialnym. Na zwycięzcę czeka netbook!
9 czerwca 2010 r.

pracaikariera.pl
Konkurs: napisz o samorządzie i zgarnij netbooka!„Historia.org.pl” i Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski ogłaszają konkurs literacki z okazji XXlecia samorządu terytorialnego w Polsce. Wystarczy napisać pracę na jeden z trzech tematów związanych z samorządem terytorialnym. Autor najlepszej pracy dostanie netbooka - Asus Eee.
7 czerwca 2010 r.

edunet.tarnow.pl
Konkurs: napisz o samorządzie i zgarnij netbooka! - „Historia.org.pl” i Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski ogłaszają konkurs literacki z okazji XX-lecia samorządu terytorialnego w Polsce. Wystarczy napisać pracę na jeden z czterech tematów związanych z samorządem terytorialnym. Autor najlepszej pracy dostanie netbooka – Asus Eee.
7 czerwca 2010 r.

studentnews.pl
Konkurs: napisz o samorządzie i zgarnij netbooka! - „Historia.org.pl” i Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski ogłaszają konkurs literacki z okazji XXlecia samorządu terytorialnego w Polsce. Wystarczy napisać pracę na jeden z trzech tematów związanych z samorządem terytorialnym. Autor najlepszej pracy dostanie netbooka - Asus Eee.
7 czerwca 2010 r.

samorzad.pap.pl
Konkurs: napisz o samorządzie i zgarnij netbooka! - „Historia.org.pl” i Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski ogłaszają konkurs literacki z okazji XXlecia samorządu terytorialnego w Polsce. Wystarczy napisać pracę na jeden z trzech tematów związanych z samorządem terytorialnym. Autor najlepszej pracy dostanie netbooka - Asus Eee.
7 czerwca 2010 r.

powiat.limanowa.pl
Konkurs XX-lecie Samorządu Terytorialnego w Małopolsce! - Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski wraz z internetowym dziennikiem historycznym „historia.org.pl” ogłaszają konkurs literacki z okazji XX-lecia samorządu terytorialnego w Małopolsce.
1 czerwca 2010 r.

myslenicki.pl
Konkurs XX-lecie Samorządu Terytorialnego w Małopolsce - Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski wraz z internetowym dziennikiem historycznym „historia.org.pl” ogłaszają konkurs literacki z okazji XX-lecia samorządu terytorialnego w Małopolsce. Wystarczy napisać pracę na jeden z trzech tematów związanych z samorządem terytorialnym. Autor najlepszej pracy dostanie netbooka - Asus Eee.
1 czerwca 2010 r.

ceo.org.pl
Konkurs literacki XX-lecie samorządu terytorialnego - Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski wraz z internetowym dziennikiem historycznym www.historia.org.pl ogłaszają konkurs literacki z okazji XX-lecia samorządu terytorialnego w Polsce. Wystarczy napisać pracę na jeden z trzech tematów związanych z samorządem terytorialnym. Autor najlepszej pracy dostanie netbooka.
czerwiec 2010 r.

Sierpień:

wydawca.com.pl
Pamiętajmy o gen. Rozwadowskim - portal „historia.org” apeluje - W tym roku obchodzimy 90. rocznicę zwycięstwa Polski nad Rosją Radziecką, zwycięstwa, które zatrzymało sowieckie plany rozszerzenia rewolucji na zewnątrz, wreszcie zwycięstwa, które uznawane jest za osiemnastą decydującą bitwę w dziejach świata.
16 sierpnia 2010 r.

plockaprawica.net
Apel o rzetelność w ukazywaniu bohaterów bitwy warszawskiej - W tym roku obchodzić będziemy 90. rocznicę zwycięstwa Polski nad Rosją Radziecką, zwycięstwa, które zatrzymało sowieckie plany rozszerzenia rewolucji na zewnątrz, wreszcie zwycięstwa, które uznawane jest za osiemnastą decydującą bitwę w dziejach świata.
14 sierpnia 2010 r.

Listopad:

wyborcza.pl

 

radiozet.pl

interia.pl


historimedia.org


wprost.pl


money.pl


wnp.pl


wydawca.com.pl


ksiazka.net.pl


edukator.pl


edukator.pl


swiatpl.com

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz