Piłkarze w strojach z XIX wieku


Na nietypowy sposób uczczenia zwycięstwa w lidze rosyjskiej wpadli zawodnicy klubu Zenit. Piłkarze pozowali do zdjęć ubrani w XIX-wieczne stroje carskich generałów i arystokratów.

Drużyna FC Zenit Sankt-Petersburg<br />Screen z profilu Zenit na portalu Facebook z 31.05.2015 r.

Drużyna FC Zenit Sankt-Petersburg
Screen z profilu Zenit na portalu Facebook z 31.05.2015 r.

Zawodnicy rosyjskiego klubu Zenit Sankt-Petersburg po pokonaniu w sobotę klubu Lokomotiv Moskwa i wywalczeniu po raz piąty mistrzostwa Rosji w piłce nożnej, wzięli udział w nietypowej sesji zdjęciowej.

Petersburski klub wraz z firmą Nike zorganizował kampanię promocyjną „Graj i rządź”. W Archangielskoje, w pałacu Jusupowów odbyła się sesja zdjęciowa w strojach stylizowanych na XIX-wieczne.

W akcji wzięli udział wszyscy, także pochodzący spoza Rosji, czołowi zawodnicy klubu, jak również trener Andre Villas Boas, na zdjęciach siedzący centralnie i rozważający plan „bitwy”. Nad nim na ścianie umieszczono portret Pawła Sadyrina - trenera Zenitu w latach 1983-1987 i 1995-1996, z którym klub po raz pierwszy sięgnął po mistrzostwo kraju w ​​1984 roku.

"Dowódcy": Andre Villas Boas, Andriej Arszawin i Daniel Gomes (Danny) nad "planem bitwy"<br/>Screen z profilu Zenit na portalu Instagram z 31.05.2015 r.

„Dowódcy”: Andre Villas Boas, Andriej Arszawin i Daniel Gomes (Danny) nad „planem bitwy”
Screen z profilu Zenit na portalu Instagram z 31.05.2015 r.

Siedzą Aleksandr Riazancew i Javi Garcia, stoją Jurij Łodygin i Domenico Criscito<br/>Screen z profilu Zenit na portalu Instagram z 31.05.2015 r.

Siedzą Aleksandr Riazancew i Javi Garcia, stoją Jurij Łodygin i Domenico Criscito
Screen z profilu Zenit na portalu Instagram z 31.05.2015 r.

Od lewej Oleg Szatow, Axel Witsel, Ezequiel Garay i Igor Smolnikow. Siedzą José Salomón Rondón i Aleksandr Kierżakow.<br/>Screen z profilu Zenit na portalu Instagram z 31.05.2015 r.

Od lewej Oleg Szatow, Axel Witsel, Ezequiel Garay i Igor Smolnikow. Siedzą José Salomón Rondón i Aleksandr Kierżakow.
Screen z profilu Zenit na portalu Instagram z 31.05.2015 r.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz