Portal „historia.org.pl” nadal najlepszy


Portal „historia.org.pl” wg prestiżowych statystyk stat24 nadal jest najpopularniejszym z sklasyfikowanych tam portali historycznych! Jest dla nas największa nagrodą taka popularność portalu, a także motywuje nas to do jeszcze większego wysiłku w rozwoju „historia.org.pl”.
Statystyki stat.pl uwzględniają 144 196 stron internetowych z Polski, Rosji, Ukrainy i Białorusi. Strony podzielone są na 18 kategorii.

W kategorii: „Nauki, Dziedziny wiedzy” spośród 448 stron portal zajmuje 2 miejsce.
W kategorii: „Edukacja” spośród 5 451 stron portal zajmuje 17 miejsce.
W klasyfikacji generalnej spośród 144 196 (!) zajmuje 474 miejsce - oznacza to, że 99,68% stron w rankingu jest sklasyfikowanych niżej od historia.org.pl.

Ranking stat24 aktualizowany jest co tydzień w nocy z poniedziałku na wtorek według liczby użytkowników (cookies), która odwiedziła badany serwis. Podczas aktualizacji porównywane są dwa ostatnie tygodnie.

Ranking stat24 aktualizowany jest co tydzień w nocy z poniedziałku na wtorek według liczby użytkowników (cookies), która odwiedziła badany serwis. Podczas aktualizacji porównywane są dwa ostatnie tygodnie. „Dziś, po ponad 3 latach dynamicznego rozwoju, stat24 to uznana marka w zakresie statystyk dla małych i średnich serwisów internetowych. Obsługujemy ponad 1 000 000 kont odnotowując miesięcznie ponad 2,5 mld odsłon, a dzięki integracji z platformą technologiczną firmy Gemius SA - lidera w dziedzinie badań internetu, nasze statystyki są rzetelne, wiarygodne i spełniają wymogi europejskich standardów badawczych.” - stat24.com.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz