Redakcja


Redakcja historia.org.pl

logo_historia.org_Redakcja
historia.org.pl
redakcja@historia.org.pl
ul. Borkowska 25/37, 30-438 Kraków
ISSN 2083-2265
patronaty: patronaty@historia.org.pl, 515 867 816
reklama: reklama@historia.org.pl, 515 867 816
współpraca: wspolpraca@historia.org.pl
teksty: teksty@historia.org.pl
logo portalu (.pdf) do pobrania tutaj

Redaktor Naczelny
Wojtek Duch, wojtek.duch@historia.org.pl

Zastępca Redaktora Naczelnego
Klaudia Kobylańska, klaudia.kobylanska@historia.org.pl

Recenzje i Wydawnictwa
recenzje@historia.org.pl
Opiekun - Klaudia Kobylańska, klaudia.kobylanska@historia.org.pl

Wiadomości
wiadomosci@historia.org.pl
Opiekun - Joanna Morawska, joanna.morawska@historia.org.pl
Wybrani autorzy: Jolanta Libront; Dorota Kąkol; Katarzyna Kastrau; Patrycja Kwiecień; Patrycja Zaśko; Łukasz Koremba; Dawid Dziuba; Michał Prusinowski; Maciej Frycz

Rekonstrukcja i Historii Wojskowości
Opiekun – Grzegorz Antoszek, grzegorz.antoszek@historia.org.pl
Drugi Opiekun – Kamil Kaniuka, kamil.kaniuka@historia.pl
Wybrani autorzy: Arkadiusz Bożejewicz; Filip Jaskulski; Daniel Kowalczuk; Igor Moraczewski; Marcin Wilczyński; Borys Wojna; Tomasz Zając

Historia Sportu
sport@historia.org.pl
Opiekun - Grzegorz Racinowski, grzegorz.racinowski@historia.org.pl
Wybrani autorzy: Rafał Kobylarczyk

Redakcja Merytoryczna
Opiekun - Adrianna Szczepaniak, adrianna.szczepaniak@historia.org.pl
Drugi Opiekun - Grzegorz Antoszek, grzegorz.antoszek@historia.org.pl
Wybrani autorzy: Iwona Górnicka; Zuzanna Świrzyńska; Adrianna Szczepaniak; Malwina Lange; Aleksandra Cyfrowicz; Marcin Petrynko, Marcin Tunak

Korekta
Opiekun - Jagoda Marek jagoda.marek@historia.org.pl
Wybrani autorzy: Patrycja Grempka;  Edyta Chrzanowska; Aleksandra Czyż; Klaudia Orłowska; Wiktoria Wojczak

Marketing i Sprzedaż
reklama@historia.org.pl, patronaty@historia.org.pl
Opiekun - Paweł Markiewicz, pawel.markiewicz@historia.org.pl, tel. 515 867 816

IT
it@historia.org.pl
Opiekun - Piotr Kołodziej, piotr.kolodziej@historia.org.pl