Jak uzyskać patronat historia.org.pl?


Jednym z najważniejszych celów portalu „historia.org.pl” jest popularyzacja historii. Udzielamy patronatów medialnych projektom związanym z historią, ale także z edukacją, kulturą i sztuką.

W sprawie patronatów prosimy o kontakt z nami poprzez adres e-mail: redakcja@historia.org.pl. Prosimy o podanie w e-mailu podstawowych informacji dotyczących wydarzenia lub przedmiotu mającego być objętego patronatem.

Natomiast w sprawie reklamy zapraszamy do zakładki reklama.

Mamy duże doświadczenie przy współpracy patronackiej nad wieloma przeróżnymi przedsięwzięciami historycznymi. Patronowaliśmy już m.in. książkom, imprezom studenckim, konferencjom naukowym, rekonstrukcjom historycznym, czy filmom.

Zapraszamy do współpracy organizatorów, wydawców i dystrybutorów.

Kontakt w sprawie patronatów:

redakcja@historia.org.pl

* * *

Historia.org.pl - to codziennie aktualizowany wiodący polski serwis o tematyce historycznej istniejący w Internecie od 2004 roku. Oferuje swoim czytelnikom bezpłatne treści związane z historią, nauką, kulturą, sztuką i uzbrojeniem. To jedno z największych i najbardziej wszechstronnych źródeł wiedzy o polskiej historii. Portal odwiedza nawet ponad 600 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie.