Portal „historia.org.pl” najpopularniejszy


W kolejnym zestawieniu rankingu stat24 „historia.org.pl” po raz pierwszy triumfuje w swojej kategorii: Nauki, Dziedziny wiedzy, a w pozostałych kategoriach notuje duży wzrost notowań. W kategorii edukacja (5469 stron) zajmuje 13 miejsce, a w klasyfikacji generalnej (153 967 stron) zajmuje 279 pozycje. Wśród skalsyfikowanych stron poświęconych historii historia.org.pl jest zdecydowanym liderem.

W rankingu notowane są strony z kilku państw Europy. Z polskich stron w zestawieniu biorą udział m.in. takie strony jak: 90minut.pl, kozaczek.pl, dobreprogramy.pl, gery.pl, gotujemy.pl, tekstowo.pl etc.

Wrzesień zaczął się dla historia.org.pl bardzo dobrze, a nigdy nie był to najmocniejszy miesiąc pod względem wejść. Obecną skalę unikatowych użytkowników można porównać z okresem maturalnym. Od kilku lat porównując rok do roku liczba unikatowych wejść stale wzrasta.

 

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz