13. Targi Książki w Krakowie


Targi Książki w Krakowie (5-8 listopada 2009 r.) , jak co roku zabiorą wszystkich Państwa do urzekającego świata książki, a poeci, pisarze, publicyści i dziennikarze opowiedzą o swojej pracy i twórczych inspiracjach w wielu magicznych miejscach Krakowa.

13. Targi Książki w KrakowieW ramach Targów tradycyjnie już  odbędą się liczne konferencje, seminaria, spotkania branżowe organizowane w ciekawych miejscach Krakowa, a także spotkania ze znanymi osobowościami świata kultury.

W tym roku Targom Książki w Krakowie towarzyszyć będzie Międzynarodowy Festiwal Literatury im. Josepha Conrada – projekt Miasta Kraków, Fundacji „Tygodnika Powszechnego”, Krakowskiego Biura Festiwalowego.

13. Targi Książki w Krakowie tworzą:

– prezentacje wydawnictw;
– spotkania, prelekcje i pokazy w salach seminaryjnych
– konkursy;
– wystawy;
– spotkania poza terenem Targów.


Źródło: http://targi.krakow.pl/

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz