Rekord wejść na „historia.org.pl”


Listopad okazał się rekordowym miesiącem dla historia.org.pl pod względem unikalnych wejść. Odwiedziło nas prawie 80 tys. użytkowników generując ćwierć miliona odsłon. Listopad okazał się także rekordowy pod względem unikalnych wejść jednego dnia. 11 listopada odwiedziło nas ponad 5500 użytkowników.

Statystyki są najlepszym miernikiem naszej pracy i zaangażowania. Dlatego fakt, że od kilku miesięcy notujemy ciągłe wzrosty utwierdza nas w przekonaniu, że droga, którą obraliśmy w promowaniu historii jest drogą właściwą. Jesteśmy portalem wszechstronnym. Łączymy pomoc z zakresu matury z historii, z dziennikarstwem, promowaniem ważnych inicjatyw i specjalistycznymi publikacjami.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzają, a także tym, którzy poprzez swoje uwagi pomagają nam poprawiać nasze niedociągnięcia. Obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach, ale konsekwentnie będziemy realizować nasz plan rozwoju „historia.org.pl”.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz