Już jutro w Wałczu Wielka Inscenizacja Historyczna 2010


Już jutro 14 lutego 2010 r. w Wałczu po raz kolejny odbędzie się Wielka Inscenizacja Historyczna. W inscenizacji weźmie udział 120 aktorów z grup rekonstrukcyjnych, w tym również goście z Łotwy i Estonii. Podczas widowiska będą wykorzystane liczne efekty specjalne. Będzie to z pewnością widowiskowa inscenizacja, którą trzeba zobaczyć.

O imprezie szczegółowo informowaliśmy kilka tygodni temu w artykule „Wielka Inscenizacja Historyczna w Wałczu 2010”. Tam też znajdują się szczegóły jutrzejszej inscenizacji. Impreza rozpocznie się jutro punktualnie o godzinie 12:00 w Wałczu przy ul. Południowa - Cegielniania.

Organizatorzy zapowiadają, że będzie na, co popatrzeć, gdyż ponad 100 aktorów i sprzęt wojskowy różnego typu stworzą wspaniałe widowisko. Patrząc na udaną ubiegłoroczną inscenizację trudno nie wierzyć organizatorom, że w tym roku będzie inaczej. „Historia.org.pl” zaprasza jutro wszystkich do Wałcza na emocjonujące widowisko historyczne.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz