Ruszyła strona internetowa obchodów 600. rocznicy bitwy pod Grunwaldem


Ruszyła strona internetową utworzona z okazji obchodów 600-lecia bitwy pod Grunwaldem. Strona będzie docelowo będzie dostępna w 6 językach. Na stronie znajdować się będą informacje o polskich centralnych obchodach bitwy, jak również uroczystościach na Litwie.

Strona dostępna jest pod adresem grunwald600.pl. Została po raz pierwszy zaprezentowana podczas podpisywania listu intencyjnego pomiędzy rządami Polski i Litwy dt. rocznicy Grunwaldu.

Na stronie można znaleźć informacje o uroczystościach związanych z obchodami 600 rocznicy bitwy pod Grunwaldem. Znajdują się tam także materiały poświęcone bitwie, a zegar na głównej stronie witryny odmierza czas pozostały do rocznicy.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz