Prześlij film o Grunwaldzie i wygraj 4 tys. zł


Konkurs trwa od 1 kwietnia 2011 roku, na filmy czekamy do końca czerwca. Konkurs jest przeznaczony dla filmowców-amatorów, którzy w zeszłym roku brali udział w jednym z licznych wydarzeń, upamiętniających 600. rocznicę bitwy pod Grunwaldem.

Naszym celem jest pokazanie nie tylko rozmachu inscenizacji na Polach Grunwaldzkich, ale także obchodów i imprez, które w zeszłym roku odbywały się w innych regionach Polski.

Dlatego konkurs ma charakter ogólnopolski – chcemy, by filmy, które otrzymamy, nie zostały nagrane tylko podczas lipcowej inscenizacji, ale przedstawiały imprezy średniowieczne z całej Polski – turnieje rycerskie, festyny czy średniowieczne miasteczka.

Najlepsze filmy jury wybierze na początku lipca 2011 roku. Na autorów tych najciekawszych czekają nagrody pieniężne – nagroda główna to 4 tys. zł, dwa wyróżnienia (każde po 1 tys. zł) oraz upominki. Wyróżnione obrazy zostaną też pokazane na antenie olsztyńskiej TVP.

Najlepsze filmy będzie można obejrzeć na naszej stronie oraz na naszym kanale na youtubie.

Organizatorem jest Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego, patronat medialny nad konkursem objęły: olsztyński oddział TVP oraz ogólnopolski portal historyczny „historia.org.pl”.

Kontakt:

Departament Koordynacji Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Tel. (89) 521 91 70

e-mail: biuropromocji@warmia.mazury.pl

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz