Twoje zdjęcie z bitwy pod Grunwaldem w grze komputerowej Polskie Imperium


Wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji i w Rumunii oraz partner na Węgrzech z przyjemnością przypomina że w dniu 17 lipca w okolicach wsi Grunwald w woj. warmińsko - mazurskim odbędzie się inscenizacja jednej z największych bitew Średniowiecza. W tym roku okazja jest wyjątkowa, bowiem mija 600. rocznica Bitwy pod Grunwaldem. W inscenizacji weźmie udział ponad 1500 rycerzy z kilku krajów. Jak co roku, zwyciężą połączone siły polsko - litewsko - tatarskie pod dowództwem Władysława Jagiełły.

Z tej okazji ogłaszamy konkurs na najlepszą fotografię tegorocznej rekonstrukcji Bitwy pod Grunwaldem.Została już uruchomiona strona fotogrunwald.pl, na której od 17 lipca do 10 sierpnia będzie można umieszczać swoje zdjęcia z inscenizacji bitwy. Jury wybierze spośród nich pięć najlepszych, a autorzy wygrają wspaniałe nagrody. Nie tylko otrzymają Edycję kolekcjonerską gry Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu, ale przede wszystkim ich zdjęcia trafią do polskiego wydania gry - pojawią się zarówno w instrukcji, jak i na płycie z grą – będą dostępne do obejrzenia z poziomu instalatora gry! O tak prestiżowe wyróżnienie z pewnością zapragnie zawalczyć wielu amatorów historii i fotografii.

Zapraszamy na obchody 600-lecia Bitwy pod Grunwaldem i zapierającą dech w piersiach rekonstrukcję walk. Takiego widowiska i okazji na wspaniałe nagrody nie można przegapić!

Dokładny opis akcji oraz regulamin znajdują się na stronie fotogrunwald.pl.

Informacja o promocji dostępna będzie także na miejscu obchodów – rozdawane będą ulotki o akcji Fotogrunwald.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz