Zmiany w portalu: system komentarzy, kalendarz wydarzeń historycznych i inne


Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych czytelników w portalu pojawiły się nowe moduły. System komentarzy i kalendarz wydarzeń historycznych to tylko niektóre z nich. Wszystko to po to, aby użytkownicy mieli możliwość współtworzenia portalu „historia.org.pl”.

W portalu pojawił się przede wszystkim długo oczekiwany moduł komentarzy. Dzięki temu każdy zarejestrowany użytkownik będzie mógł skomentować materiały znajdujące się na „historia.org.pl”. Informacja o najnowszych komentarzach jest widoczna w dolnym menu.

Dużą nowością jest pojawienie się nowoczesnego i funkcjonalnego kalendarza historycznego. Dziś już każdy zarejestrowany użytkownik może samodzielnie dodać wydarzenie do kalendarza, które po akceptacji moderatora pojawi się w kalendarzu. Wydarzenie pogrupowane są w kategorie, a o najbliższych pięciu wydarzeniach informuje moduł po prawej stronie menu.

Ponadto dodano facebookowy przycisk „Lubię to!”, dzięki któremu można łatwo i szybko zostać naszym fanem w tym największym portalu społecznościowym świata. Spolszczono także pozostałe anglojęzyczne fragmenty portalu. Pojawił się również newsletter.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz