Ponad 1 000 osób lubi nas na Facebooku


Nie lubimy się chwalić, ale tym razem zrobimy wyjątek. Nasza strona fanowska na Facebooku przekroczyła liczbę 1.000 fanów1. Nie przekłamiemy jeśli powiemy, że jesteśmy pierwszym portalem historycznym w Polsce z taką liczbą fanów.

Jest to dla nas powód do dumy, gdyż taka liczba fanów świadczy o dużym zainteresowaniu i zaufaniu jakim obdarzana jest „historia.org.pl”. Portal stale zwiększa liczbę czytelników, patronujemy wielu imprezom i publikacjom, jesteśmy już dobrze rozpoznawalni w środowisku osób zainteresowanych historią, a także wśród organizatorów ciekawych wydarzeń i wydawców.

Nasi fani z Facebooka jako jedni z pierwszy otrzymują od nas informacje o nowych materiałach i to bezpośrednio na swoją tablicę informacyjną. Dodatkowo mają często jako jedyni dostęp do niektórych treści, które są zbyt lapidarne, by mogły ukazać się w portalu. Ponadto w naszych albumach w galerii profilu na Facebooku publikujemy najszybciej nowe zdjęcia.

Każdy z naszych fanów może komentować wszelkie dodane treści, a także uznać, że je lubi. Staramy się wchodzić w dyskusje z naszymi fanami, a nawet sami je rozpoczynamy.

Dla wszystkich fanów na Facebooku mamy także liczne konkursy z nagrodami. Tradycją się stało, że, co 100 nowych fanów zadajemy zagadki. Osoby, które najlepiej lub najszybciej uporają się z zdaniem otrzymują od nas nagrody. Staramy się maksymalnie urozmaicać nasze konkursy.

 

  1. Na dzień 27 września 2010 r. liczba fanów wynosi 1130, co jest nadal najlepszym wynikiem spośród polskich portali historycznych. []

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz