Zgarnij darmowe wejściówki na 14. Targi Książki w Krakowie


4 listopada w Krakowie startują 14. Targi Książki. Z tej okazji mamy dla Was specjalny konkurs, w którym do wygrania mamy dla Was 2 podwójne zestawy wejściówek na wszystkie dni Targów.

 

Co trzeb zrobić?

Wystarczy wymyślić hasło promujące „historia.org.pl” podczas XIX Targów Książki Historycznej, których historia.org.pl jest patronem medialnym, a wraz z forum historycy.org współorganizatorem panelu dyskusyjnego, w którym udział wezmą przedstawiciele największych portali i for historycznych w Polsce.

Hasło - nie dłuższe niż 1 zdanie - należy przesłać na adres e-mail: redakcja@historia.org.pl z dopiskiem w temacie wiadomości „Hasło na Targi”. W wiadomości podaj swoje dane kontaktowe. Na podany adres zostaną wysłane wejściówki.

Do kiedy?

Na Wasze pomysły haseł czekamy do 1 listopada, godz. 24:00.

Kto wybierze zwycięzców?

Wasze pomysły zostaną oceniane przez grono redakcyjne pod przewodnictwem redaktora naczelnego. Autorzy 2 najlepszych haseł dostaną po 2 darmowe wejściówki uprawniające do wejścia na wszystkie dni Targów.

Autorzy wszystkich haseł wyrażają zgodę na darmowe wykorzystanie zgłoszonych haseł przez „historia.org.pl”.


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz