Wygraj darmowe bilety na Koncert Niepodległości w Warszawie


11 listopada w Warszawie pod naszym patronatem odbędzie się „Koncert Niepodległości 2010”. Z tej okazji mamy dla Was specjalny konkurs, w którym do wygrania mamy dla Was 4 wejściówki do Muzeum Powstania Warszawskiego, gdzie koncert ten będzie miał miejsce.

Co trzeb zrobić?

Wystarczy do 9 listopada wysłać tytuł swojej ulubionej polskiej pieśni patriotycznej. Pieśń może pochodzić z dowolnego okresu czasu. Prosimy o podanie pełnego tytułu pieśni wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem na na adres e-mail:piotr.kolodziej@historia.org.pl z dopiskiem w temacie wiadomości „Konkurs”. Niezwykle ważnym jest podanie swoich prawdziwych danych osobowych, gdyż to na ich podstawie będą wydawane wejściówki. Można będzie je odebrać w punkcie organizatora, w Warszawie (adres punktu podamy zwycięzcom e-mailowo).

Do kiedy?

Na zgłoszenia czekamy do 9 listopada, godz. 24:00.

Kto wybierze zwycięzców?

Nasza bezstronna maszyna losująca 😉 Czterej zwycięzcy zostaną wylosowani spośród wszystkich biorących udział w konkursie i otrzymają bezpłatne wejściówki uprawniające do wstępu na „Koncert Niepodległości 2010„, który odbywa się pod patronatem ”historia.org.pl”.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz