Wygraj darmowe bilety na Koncert Niepodległości w Warszawie


11 listopada w Warszawie pod naszym patronatem odbędzie się „Koncert Niepodległości 2010”. Z tej okazji mamy dla Was specjalny konkurs, w którym do wygrania mamy dla Was 4 wejściówki do Muzeum Powstania Warszawskiego, gdzie koncert ten będzie miał miejsce.

Co trzeb zrobić?

Wystarczy do 9 listopada wysłać tytuł swojej ulubionej polskiej pieśni patriotycznej. Pieśń może pochodzić z dowolnego okresu czasu. Prosimy o podanie pełnego tytułu pieśni wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem na na adres e-mail:piotr.kolodziej@historia.org.pl z dopiskiem w temacie wiadomości „Konkurs”. Niezwykle ważnym jest podanie swoich prawdziwych danych osobowych, gdyż to na ich podstawie będą wydawane wejściówki. Można będzie je odebrać w punkcie organizatora, w Warszawie (adres punktu podamy zwycięzcom e-mailowo).

Do kiedy?

Na zgłoszenia czekamy do 9 listopada, godz. 24:00.

Kto wybierze zwycięzców?

Nasza bezstronna maszyna losująca 😉 Czterej zwycięzcy zostaną wylosowani spośród wszystkich biorących udział w konkursie i otrzymają bezpłatne wejściówki uprawniające do wstępu na „Koncert Niepodległości 2010„, który odbywa się pod patronatem ”historia.org.pl”.


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz