Konkurs noworoczny „historia.org.pl” i Demart


Nowy Rok witamy kolejnym naszym konkursem z atrakcyjnymi nagrodami. Tym razem do wygrania pięknie wydane albumy od wydawnictwa Demart.

By wygrać książki od wydawnictwa Demart należy prawidłowo odpowiedzieć na jedno z przygotowanych przez nas pytań. Książkę otrzyma osoba, która odpowie najszybciej na opublikowane pytanie. Odpowiedzi należy umieszczać za pomocą komentarzy poniżej tego tekstu.

O kolejności decyduje zarejestrowanie odpowiedzi w systemie komentarzy w portalu (nie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem, jednak wtedy komentarze muszą zostać zatwierdzone przez moderatora, jednak nie dyskryminuje to w żaden sposób takiego uczestnika konkursu).

Prawidłowa odpowiedź powinna być ujęta w jednej wiadomości (nie w kilku „na raty”).

Zwycięzce konkursu poprosimy o nadesłanie danych osobowych potrzebnych do wysłania nagrody i potwierdzenie tego faktu w komentarzu.

Pytania konkursowe (będą 3) będziemy publikować poniżej:

Pytanie nr 1 (Nagroda: Niepokonani 1920. Wojna polsko-bolszewicka, W. Sienkiewicz, Demart + Bojowo i lirycznie. Legiony Piłsudskiego, W. Sienkiewicz, Demart)

Podaj imię i nazwisko osoby widocznej na poniższym zdjęciu:

Pytanie nr 2(Nagroda: Niepokonani 1920. Wojna polsko-bolszewicka, W. Sienkiewicz, Demart + Bojowo i lirycznie. Legiony Piłsudskiego, W. Sienkiewicz, Demart)

Gdzie wykonano poniższe zdjęcie i jaki model auta przedstawia:

Pytanie nr 3 (Nagroda: Niepokonani 1920. Wojna polsko-bolszewicka, W. Sienkiewicz, Demart + Bojowo i lirycznie. Legiony Piłsudskiego, W. Sienkiewicz, Demart)

Podaj imię i nazwisko każdej z trzech widocznych na zdjęciu postaci:


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz