Konkurs: „Gra w kości” i „Opowiadania Kołymskie”


Dziś wspólnie wydawnictwami Zysk i S-ka oraz Rebis przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania będą trzy egzemplarze Gry w Kości E. Cherezińskiej z autografem i dwa Opowiadań kołymskichW. Szałamowa.

By wygrać książki od wydawnictw Zysk i S-ka oraz Rebis należy prawidłowo odpowiedzieć na jedno z przygotowanych przez nas pytań. Książkę otrzyma osoba, która odpowie najszybciej na opublikowane pytanie. Odpowiedzi należy umieszczać za pomocą komentarzy poniżej >tego tekstu<.

O kolejności decyduje zarejestrowanie odpowiedzi w systemie komentarzy w portalu (nie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem, jednak wtedy komentarze muszą zostać zatwierdzone przez moderatora, jednak nie dyskryminuje to w żaden sposób takiego uczestnika konkursu).

Prawidłowa odpowiedź powinna być ujęta w jednej wiadomości (nie w kilku „na raty”).

Zwycięzce konkursu poprosimy o nadesłanie danych osobowych potrzebnych do wysłania nagrody i potwierdzenie tego faktu w komentarzu.

Pytanie 1. (Nagroda: Opowiadania Kołymskie, W. Szałamow, Rebis)

Jaka książka została zrecenzowana w naszym portalu jako pierwsza? Podaj tytuł.

Pytanie 2. (Nagroda: Opowiadania Kołymskie, W. Szałamow, Rebis)

Ilu mamy obecnie stałych recenzentów?

Pytanie 3. (Nagroda: Gra w Kości, E. Cherezińska, Zysk i S-ka z autografem lub dedykacją)

Ile recenzji książek ukazało się w naszym portalu do tej pory?

a. do 50
b. 51-151
c. 152-250
d. ponad 250

Pytanie 4. (Nagroda: Gra w Kości, E. Cherezińska, Zysk i S-ka z autografem lub dedykacją)

W jakim miesiącu 2010 r. ukazała się 200 recenzja książki w naszym portalu?

Pytanie 5. (Nagroda: Gra w Kości, E. Cherezińska, Zysk i S-ka z autografem lub dedykacją)

W jakiej skali (od do) oceniamy książki w recenzjach w naszym portalu?


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz