Konkurs dla uczestników XIX OZHSiD w Toruniu


Pozostało już tylko trochę ponad tydzień czasu do rozpoczęcia XIX Ogólnopolskiego Zjazdu Historyków Studentów i Doktorantów, który w tym roku odbędzie się w dniach od 13 do 16 kwietnia w Toruniu. Wraz z Komitetem Organizacyjnym XIX OZHSiD postanowiliśmy umilić Wam ten czas wspólnym konkursem.

Codziennie od wtorku 5 kwietnia do wtorku 12 kwietnia na portalu „historia.org.pl” publikowane będzie jedno pytanie. Ich zakres tematyczny będzie dotyczył w głównej mierze wcześniejszych Ogólnopolskich Zjazdów Historyków Studentów oraz Organizatora tegorocznych obrad. Autorami pytań są przedstawiciele Organizatora.

Poprawną odpowiedź należy zamieścić w komentarzach pod pytaniem. Wygrywa osoba, która jako pierwsza odpowie poprawnie na pytanie. Oprócz odpowiedzi prosimy o podanie swojego imienia i nazwiska. Każdego dnia można wygrać atrakcyjne nagrody książkowe, które rozdane zostaną w trakcie trwania XIX Ogólnopolskiego Zjazdu Historyków Studentów i Doktorantów w Toruniu. Szczegółowy regulamin mogą znaleźć Państwo poniżej. Zapraszamy do udziału w Naszej zabawie.

O kolejności decyduje zarejestrowanie odpowiedzi w systemie komentarzy w portalu (nie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem, jednak wtedy komentarze muszą zostać zatwierdzone przez moderatora, jednak nie dyskryminuje to w żaden sposób takiego uczestnika konkursu).

Prawidłowa odpowiedź powinna być ujęta w jednej wiadomości (nie w kilku „na raty”).

Zwycięzce konkursu poprosimy o nadesłanie danych osobowych potrzebnych do wysłania nagrody i potwierdzenie tego faktu w komentarzu.

Uwaga: Konkurs jest adresowany wyłącznie do uczestników Zjazdu.

Pytanie 1:

Kto i kiedy był organizatorem I Ogólnopolskiego Zjazdu Historyków Studentów?

Pytanie 2:

Gdzie odbył się poprzedni Zjazd?

Pytanie 3:

Kto jest Prezesem Polskiego Towarzystwa Historycznego?

Pytanie 4:

Gdzie Zjazd obył się najwięcej razy?

Pytanie 5:

Kiedy Toruń uzyskał prawa miejskie?


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz