Konkurs: „W służbie dyktatora”


Wielkanocny zajączek przygotował dziś specjalnie dla Was Wielkanocny konkurs. Nasza redakcja tylko pośredniczy. Zajączek przyniósł nam trzy książki W służbie dyktatorawydanych przez Bukowy Las.

By wygrać książki należy prawidłowo odpowiedzieć na trzyprzygotowane przez nas pytania. Książkę otrzymają trzy pierwsze osoby, które odpowiedzą najszybciej na opublikowane pytania. Odpowiedzi należy umieszczać za pomocą komentarzy poniżej tego tekstu.

O kolejności decyduje zarejestrowanie odpowiedzi w systemie komentarzy w portalu (nie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem, jednak wtedy komentarze muszą zostać zatwierdzone przez moderatora, jednak nie dyskryminuje to w żaden sposób takiego uczestnika konkursu).

Prawidłowe odpowiedzi powinny być ujęte w jednej wiadomości (nie w kilku „na raty”).

Zwycięzców konkursu poprosimy o nadesłanie danych osobowych potrzebnych do wysłania nagrody i potwierdzenie tego faktu w komentarzu.

Pytanie 1.

W którym roku Kim Ir Sen był z wizytą w Polsce po raz pierwszy?

Pytanie 2.

Ile lat rządził Koreą Północną Kim Ir Sen?

Pytanie 3.

Jak nazywa się poniższa wieża i gdzie się znajduje?

Nagroda: W służbie dyktatora...,  I. Steiner-Gashi, D. Gashi, Bukowy Las


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz