Konkurs: 500 recenzji „historia.org.pl”


W dniu dzisiejszym w naszym portalu pojawi się recenzja nr 500. By uczcić tę okazję postanowiliśmy zorganizować konkurs. Do wygrania będą książki wydawnictwa Finna.

Pierwsza recenzja w naszym portalu pojawiła się 19 września 2009 i była to Historia stosunków polsko-japońskich 1904-1945, E. Pałasz-Rutkowska, A. T. Romer, Trio. Jej autorem był Paweł Łyziński.  Od tej recenzji dzisiaj mija dokładnie 600 dni. Co daje średnio, aż 0,83 recenzji dziennie.

Nagrody rozlosujemy wśród osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi na wszystkie pytania konkursowe i wysłały je na adres konkursy@historia.org.pl do 10 maja (do godz. 23.59). W e-mailu oprócz odpowiedzi należy podać swoje dane adresowe. Prosimy o zatytułowanie e-maila „500”.

Prawidłowe odpowiedzi powinny być ujęte w jednej wiadomości (nie w kilku „na raty”), można tylko raz podjąć próbę odpowiedzi.

Pytania konkursowe:

  1. W jakim dziale (kategorii) znajduje się najwięcej recenzji?
  2. Jakich ocen nasi recenzenci dali najwięcej?
  3. Jaki recenzent napisał najwięcej recenzji dla „historia.org.pl”?

Dla trzech wylosowanych osób mamy po jednej książce od wydawnictwa Finna.

Zwycięzcy i odpowiedzi pojawią się jutro w tym artykule.


Zwycięzcy:

  1. Czesława Wiśniewska ze Szczecina
  2. Bronisław Sztandera z Polic
  3. Jan Laskowski z Krakowa


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz