Konkurs: „Północna droga” - wyniki


Niedawno ukazała się trzecia część cyklu „Droga Północna” E. Cherezińskiej pt. Pasja według Einara. Z tej okazji zorganizowaliśmy dla Was konkurs. Dziś prezentujemy zwycięzców.

W drodze losowania wyłoniliśmy dwóch zwycięzców:

  1. Andrzej Kukawski ze Świdnika
  2. Bartłomiej Biront z Zamościa

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Na adresy podane w e-mailach wyślemy w ciągu 30 dni nagrody (zgodnie z regulaminem naszych konkursów).

Prawidłowe odpowiedzi:

  1. W sumie 4
  2. Kapłan (Godi)
  3. Vandil

Nagrody: Saga Sigrun (2x) i Ja jestem Halderd (2x), E. Cherezińska, Zysk. Wśród osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi rozlosowaliśmy książki.


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz