Konkurs: „Księga wojny” - wyniki


W naszym kolejnym konkursie do wygrania była Księgę wojny od Agencji Wydawniczej Runa. Portal „historia.org.pl” jest patronem medialnym tej książki. Poniżej publikujemy listę zwycięzców.

By wygrać książki należało odpowiedzieć prawidłowo trzy pytania: O kim mowa: „W Vera Cruz (...) zatopił wszystkie, poza jednym, statki swojej flotylli. Ludzie mieli do wyboru iść za nim lub umrzeć”Ten wysoki rangą niemiecki dowódca uwikłany był w spisek na życie Hitlera przez, co został zmuszony do samobójstwa w 1944 r. Wcześniej odnosił liczne sukcesy w Afryce. O kim mowa?Pięciogwiazdkowy generał amerykański, który po II wojnie światowej został Prezydentem USA. O kim mowa?.

Odpowiedzi:

Te trzy znane postacie o które pytaliśmy to w kolejności: Hernan Cortes, Erwin Rommel i Dwight Eisenhower.

W drodze losowania wyłoniliśmy trzech zwycięzców:

  1. Radosław Sikorski z Serocka
  2. Mariola Wiśniewska z Zambrowa
  3. Małgorzata Taterka z Kalisza
Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich zapraszamy do naszego kolejnego konkursu. Na adresy uczestników konkursu wysłaliśmy informację o wynikach.

Nagrody:

Trzy egzemplarze Księga wojny, Agencji Wydawniczej Runa, 2011.

Wyciągu z regulaminu:

Wśród osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi rozlosowaliśmy książki. Nagrody zgodnie z regulaminem zostaną wysłane w ciągu 30 dni. Jednak zwykle trwa to znacznie krócej.


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz