Konkurs: „Zemsta” na Zamku Ogrodzienieckim - wyniki


W tym tygodniu w naszym konkursie mieliśmy dla Was trzy podwójne zaproszenia na spektakl teatralny „Zemsta” na  Zamek Ogrodzienieckim.

By wygrać bilety należało odpowiedzieć prawidłowo na trzy pytania: Po raz, który w tym roku odbędzie się na Zamku Ogrodzienieckim Wielki Turniej Rycerski?Jak nazwa się szlak warowni i zamków jurajskich, na którym leży Zamek Ogrodzieniecki?Podaj tytuł filmu, który był kręcony w 2001 r. na Zamku Ogrodzienieckim?.

Odpowiedzi

Turniej odbędzie się po raz 14., szlak zamków i warowni to oczywiście Szlach Orlich Gniazd, a w 2001 r. na Zamku kręcona była „Zemsta” Andrzeja Wajdy.

W drodze losowania wyłoniliśmy trzech zwycięzców:

  1. Anna Krawczyk z Sosnowca
  2. Elżbieta Musiał z Częstochowy
  3. Andrzej Krawczyński z Olkusza
Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich zapraszamy do naszego kolejnego konkursu. Na adresy uczestników konkursu wysłaliśmy informację o wynikach.

Nagrody

Trzy podwójne zaproszenia na spektakl „Zemsta” do Zamku Ogrodzienieckiego 2 lipca o godz. 21.00. Bilety na nazwisko zwycięzcy będzie można odebrać wcześniej, ale będą obowiązywały od 19.00 w dniu spektaklu.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz