Konkurs: „Zemsta” na Zamku Ogrodzienieckim - wyniki


W tym tygodniu w naszym konkursie mieliśmy dla Was trzy podwójne zaproszenia na spektakl teatralny „Zemsta” na  Zamek Ogrodzienieckim.

By wygrać bilety należało odpowiedzieć prawidłowo na trzy pytania: Po raz, który w tym roku odbędzie się na Zamku Ogrodzienieckim Wielki Turniej Rycerski?Jak nazwa się szlak warowni i zamków jurajskich, na którym leży Zamek Ogrodzieniecki?Podaj tytuł filmu, który był kręcony w 2001 r. na Zamku Ogrodzienieckim?.

Odpowiedzi

Turniej odbędzie się po raz 14., szlak zamków i warowni to oczywiście Szlach Orlich Gniazd, a w 2001 r. na Zamku kręcona była „Zemsta” Andrzeja Wajdy.

W drodze losowania wyłoniliśmy trzech zwycięzców:

  1. Anna Krawczyk z Sosnowca
  2. Elżbieta Musiał z Częstochowy
  3. Andrzej Krawczyński z Olkusza
Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich zapraszamy do naszego kolejnego konkursu. Na adresy uczestników konkursu wysłaliśmy informację o wynikach.

Nagrody

Trzy podwójne zaproszenia na spektakl „Zemsta” do Zamku Ogrodzienieckiego 2 lipca o godz. 21.00. Bilety na nazwisko zwycięzcy będzie można odebrać wcześniej, ale będą obowiązywały od 19.00 w dniu spektaklu.


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz