Konkurs: „Najczystsza rasa. Propaganda Korei Północnej” - wyniki


W naszym kolejnym konkursie do wygrania była Najczystsza rasa. Propaganda Korei Północnej wydana przez PWN. Książka opisuje propagandę Korei Północnej i zawiera sporo zdjęć i ilustracji.

By wygrać książki należało odpowiedzieć prawidłowo trzy pytania: Jak nazywa się święta góra Koreańczyków z Północy?Jak nazywa się coroczny festiwal w Korei Północnej w trakcie, którego masowo prezentowane są gimnastyczne akrobacje i układy?Kto znajduje się na poniższym banknocie i jaka to waluta?.

Odpowiedzi

Tradycyjnie większość z Was odpowiedziała na pytania prawidłowo. Święta góra to Pektu-san, a słynny festiwal gimnastyczny nosi nazwę Arirang. Postać na banknotach to koreański wódz Kim Ir Sen (wł. Kim Il-Song Ju).

W drodze losowania wyłoniliśmy pięciu zwycięzców:

  1. Gabrysia Zielińska z Poznania
  2. Artur Reichel z Leśnej
  3. Anna Nowicka z Olsztyna
  4. Monika Kaczmarek z Łodzi
  5. Wojciech Sękowski z Krakowa
Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich zapraszamy do naszego kolejnego konkursu. Na adresy uczestników konkursu wysłaliśmy informację o wynikach.

Nagrody

Pięć egzemplarzy: Najczystsza rasa. Propaganda Korei Północnej, M.B. Reynoldsa, PWN.

Wyciągu z regulaminu

Wśród osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi rozlosowaliśmy książki. Nagrody zgodnie z regulaminem zostaną wysłane w ciągu 30 dni. Jednak zwykle trwa to znacznie krócej.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz