„Zajrzyj Do Huty”, 17-18 września 2011 r. w Krakowie


17-18 września Muzeum PRL zaprasza na 3 edycję wydarzenia „Zajrzyj Do Huty”. W programie przewidziano moc atrakcji jak powrót legendy - saturatora, czy karaoke z udziałem osobistości z Krakowa.

Muzeum PRLW sobotę do Nowej Huty dzięki hojności MPWiK powraca legenda PRL saturator. To niezwykłe urządzenia na stałe będzie w użytku Muzeum. Organizatorzy zapraszają na wodę z sokiem prosto z saturatora.

O 17.00 rozpocznie się HOT HUTA ROCK prowadzone przez Marcina „Bzyka” Nohuckiego z zespołu „Wu-Hae”. Będzie to Pierwsze Nowohuckie Rockowe Karaoke. Będzie można zaśpiewać samodzielnie lub w duecie. Do udziału zaproszono także różne osobistości z Krakowa, w tym polityków.

W niedzielne przedpołudnie zaplanowano projekcję bajek dla dzieci z prawdziwego prl’owskiego projektora Ania. Bajka „O misiu Fąfeluszku i pszczole w jego uszku” i „SłońTrąbalski” to tylko kilka pozycji w bajkowej kolekcji muzeum.

Przez cały weekend otwarta dla zwiedzających będzie również wystawa „PROjekt hardKOR”. Wystawa zorganizowana jest w okazji 35. rocznicy powołania Komitetu Obrony Robotników.

Program:

Sobota

11.00 - gość specjalny - SATURATOR

17.00 - HOT HUTA ROCK - prowadzenie Marcin „Bzyk” Nohucki z zespołu „Wu-Hae”. Pierwsze Nowohuckie Rockowe Karaoke.

Ponadto przez cały dzień wszystkie dzieciaki organizatorzy zapraszają do gry w gumę i klasy.

Niedziela

10.00 - 13.00 - Poczytaj mi mamo, czyli poranek z peerelowskimi bajkami.

 

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz