Trzech kandydatów do organizacji XXI OZHS


Po ubiegłorocznych emocja związanych z rywalizacją o organizację jubileuszowego OZHS-u czas na kolejne rozdanie. W tym roku swoją kandydaturę zgłosiły już trzy ośrodki akademickie. Emocji na pewno nie zabraknie.

Do tej pory do Organizatorów katowickiego Zjazdu wpłynęły kandydatury: Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie i Uniwersytetu Warszawskiego.

W ubiegłym roku o zwycięstwo obok Uniwersytetu Śląskiego walczył Uniwersytet Warszawski oraz wspólnie trzy krakowskie uczelnie. Natomiast dwa lata temu Zjazd odbył się w Toruniu.

Na naszym portalu zaprezentowały się już dwie kandydatury:

„Czas na Lublin!” - kolejny kandydat do organizacji XXI OZHS

„Jesteśmy dobrymi organizatorami” - Wrocław kandydatem do organizacji XXI OZHS

Czekamy na materiały z Uniwersytetu Warszawskiego.

Przed Zjazdem planujemy jeszcze przeprowadzenie wywiadów z przedstawicielami kandydatów, a także prezentowanie materiałów promocyjnych nadesłanych nam przez uniwersytety.

Nasz portal podobnie jak w ubiegłym roku przeprowadzi finałową debatę, która będzie ostatnim etapem walki o organizację kolejnego Zjazdu. W porównaniu z poprzednim rokiem wraz z Organizatorami planujemy zmianę formuły debaty. Wkrótce zaprezentujemy więcej szczegółów i poinformujemy o nich wszystkich kandydatów. Ostateczną decyzję podejmie oczywiście Sejmik Studencki.

Wszystkim kandydatom życzymy powodzenia.

Komitety Organizacyjne poszczególnych ośrodków prosimy o kierowanie wszelkich pytań, dotyczących spraw organizacyjnych, związanych z prezentacją ofert oraz wyborem, do Dawida Madziara: dawidmadziar@onet.eu lub na adres naszej redakcji redakcja@historia.og.pl.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz