16. Targi Książki w Krakowie - wkręć się w czytanie


Znane nazwiska, niezwykłe spotkania, tysiące książek i 4 dni literackiej uczty w Krakowie. Tak zapowiada się 16. edycja Targów Książki w Krakowie.

Powody do czytania

W tegorocznej edycji imprezy bierze udział rekordowa liczba wystawców - 558! Jest więc 558 powodów, dla których warto odwiedzić Targi. W gronie wystawców znaleźli się: wydawcy beletrystyki, poezji, książek naukowych, publikacji dla dzieci i młodzieży, encyklopedii, słowników i leksykonów. Wśród wystawców znajdują się także instytucje kulturalne, drukarnie, radiostacje, prasa, portale internetowe. W ofercie wydawnictw znajdziecie ponadto: albumy, przewodniki, mapy, płyty CD i DVD, audiobooki, gry, poradniki, książki religijne, podręczniki, komiksy. Zobaczcie listę wystawców

Dowody na czytanie

Z myślą o molach książkowych, lekturowych fanach, beletrystycznych maniakach przygotowaliśmy program, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Nie będą zawiedzeni łowcy autografów, gdyż Targi odwiedzi blisko 500 autorów. Podczas imprezy odbędą się spotkania dedykowane branży wydawniczo-księgarskiej oraz nowym mediom. Wszystkich zainteresowanych znaczeniem mikroregionów zachęcamy do odwiedzenia Salonu Małe Ojczyzny. Oko zaś cieszyć będą wyjątkowe wystawy. Nie jesteśmy gołosłowni - oto dowód - program towarzyszący. Sprawdźcie szczegóły

Ślady czytania

Chcecie wiedzieć, co w trawie piszczy? Mieć pod ręką całe 16. Targi Książki w Krakowie? Być na bieżąco? Sprawdźcie nową, podręczną aplikację na iPhona i Androida. Automatyczna aktualizowana aplikacji w trybie online gwarantuje dostęp do najświeższych informacji na temat gości i wydarzeń towarzyszących. Dzięki aplikacji mobilnej w łatwy i szybki sposób możecie zaplanować wizytę na Targach. Sprawdźcie online i bądźcie gotowi do Targów w realu.

Czytaj także:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz