Ruszyła oficjalna strona XXI OZHS-u w Lublinie


Dziś ruszyła oficjalna strona XXI Ogólnopolskiego Zjazdu Historyków Studentów, który odbędzie się w Lublinie pod hasłem „Historia-Tradycja-Nowoczesność”.

Podobnie jak przed rokiem tylko za pośrednictwem strony można rejestrować propozycje referatów na Zjazd. Rejestracja zakończy się 7 stycznia 2013 r. o godzinie 0:00.

Na stronie znalazły się już informacje o kilku wydarzeniach towarzyszących Zjazdowi. Są to m.in. LARP - odmiana gry fabularnej przypominająca odgrywanie improwizowanej sztuki teatralnej i bankiet w Muzeum Wsi Lubelskiej - „Na stołach królować będą nasze tradycyjne potrawy: bigos, żurek, połacie wędlin i kiełbas, pierogi i wiele innych, a to wszystko okraszone piękną muzyką Wojciecha Kilara z ekranizacji naszej epopei narodowej”.

Dostępny jest także terminarz konferencji oraz informacje praktycznie, takie jak lokalizacja noclegów, wysokość opłat i propozycje wycieczek.

Najbardziej prestiżowa i największa konferencja historyków studentów w Polsce odbędzie się w dniach 22-26 kwietnia 2013 r. w Lublinie.

Strona jest dostępna pod adresem: xxiozhs.umcs.lublin.pl.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz