XV Ogólnopolski Zjazd Studentów Archiwistyki w Toruniu


W tym roku już po raz piętnasty odbędzie się Ogólnopolski Zjazd Studentów Archiwistyki. Zapoczątkowany w Toruniu na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika na tegoroczny „mały jubileusz” zjazd ponownie powraca do miejsca powstania, a zaszczyt jego organizacji ma Studenckie Koło Naukowe Archiwistów przy UMK.

Tegoroczny zjazd obradował będzie pod hasłem „Od pergaminu do blu-raya”. Mamy nadzieję, że spotkanie pod takim hasłem wytyczy nowe sposoby wejścia archiwistyki w przyszłość, wraz z nieustającą pamięcią o jej bogatej przeszłości. Mamy nadzieję, że dzięki temu każdy z was znajdzie dla siebie miejsce w jednym z przygotowanych przez nas paneli.

Z tego powodu Studenckie Koło Naukowe Archiwistów przy Uniwersytecie Mikołaja Kopernika serdecznie zaprasza Studentów Archiwistyki z całej Polski do wzięcia czynnego udziału w XV Ogólnopolskim Zjeździe Studentów Archiwistyki, który odbędzie się w dniach 10-12 kwietnia 2013 r. w Toruniu.

Zgłoszenia przyjmowane będą drogą elektroniczną w terminie do 31 stycznia 2013 r. pod adresem: XVOZSA@wp.pl. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z abstraktem. O zakwalifikowaniu referatu referenci zostaną poinformowaniu drogą elektroniczną do dnia 17 lutego 2013 r. Przewidywany czas dla referentów zgodnie z tradycją zjazdu wynosi 15 minut. Po każdych 4 referatach planowany jest czas na 30 minutową dyskusję. Moderatorzy sekcji mają prawo przedłużyć bądź skrócić czas dyskusji.

Opłata konferencyjna wynosi 60 zł i obejmuje 2 noclegi, bankiet i obiady. Numer konta na które należy dokonać wpłaty podany zostanie referentom wraz z informacją o zakwalifikowaniu na zjazd ich wystąpień. Wpłaty należy dokonać najpóźniej do 15 marca 2013 r.

Dla ułatwienia kontaktu uruchomiliśmy stronę internetową pod adresem: xvozsa.umk.pl. Mamy także swój profil na serwisie społecznościowym Facebook. Znajdować się tam będą szczegółowe informacje dotyczące zgłoszeń, paneli, noclegów, wyżywienia, terminów, etc. Wszystkie pytania dotyczące XV OZSA prosimy kierować na adres mailowy: XVOZSA@wp.pl.

Miejsce: UMK w Toruniu | Data: 10-12 kwietnia 2013 r. | Cena: 60 zł

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz