Mamy już 10 000 fanów na Facebooku!


Dziś ilość fanów profilu na Facebooku to wyznacznik porażki lub sukcesu dla wielu internetowych przedsięwzięć. My nie mamy się czego wstydzić, bo lubi nas już ponad 10 000 fanów!

Historia.org.pl na Facebooku. Będziesz kolejnym fanem?

Na naszym profilu - oprócz udostępniania linków do najnowszych wiadomości, artykułów i recenzji - prowadzimy dwa stałe cykle tematyczne. Pierwszy z nich to „Słowa historii”, w którym prezentujemy cytaty znanych z historii postaci, drugi nosi nazwę „Tego dnia w historii”, gdzie przypominamy najważniejsze rocznice. Na fanpage’u „historia.org.pl” znajduje się też wiele galerii ze zdjęciami z wydarzeń poświęconych historii lub zaczerpniętych z różnych archiwów.

Bardzo cenimy sobie także dyskusje z naszymi fanami, które często toczą się pod naszymi newsami i artykułami. Niedawno postanowiliśmy sami prowokować Facebookowe „burze mózgów” zachęcając fanów do rozmowy pod zaaranżowanymi przez nas tematami. Pierwsza taka dyskusja już się odbyła i dotyczyła różnic w rozwoju cywilizacyjnymi pomiędzy cywilizacją europejską a cywilizacjami prekolumbijskimi.

Cała redakcja portalu „historia.org.pl” chciałaby podziękować wszystkim czytelnikom, którzy polubili nas także na Facebooku. Pozostałych serdecznie do tego zachęcamy. Nasz profil, to codzienna dawka historii na Twojej tablicy!

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz