Żołnierze wyklęci tematem pierwszego numeru „Historia Do Rzeczy”


Żołnierze wyklęci będą tematem pierwszego numeru „Historia Do Rzeczy”, który wkrótce ukaże się w kioskach. Koszt miesięcznika wyniesie 6,95 zł.

Twórcy „Historii Do Rzeczy” nie podali jeszcze dokładnej daty wejścia pisma na rynek. Jednak tematyka związana z Żołnierzami wyklętymi sugerowałaby 1 (piątek) lub 4 (poniedziałek) marca 2013 r.

w numerze ukażą się teksty: Zychowicza, Suworowa, Cenckiewicza, Zamoyskiego, Patricelliego, Kopra, Moorhouse’a, Ziemkiewicza, Płużańskiego, Wildsteina, Siemaszki, Masłonia.

„Historia do Rzeczy„ jest tworzona przez Piotra Zychowicza wraz z redakcją, w której znajdzie się wiele nazwisk współpracujących z nim w ”Uważam Rze Historia”.

Cena „URzH” to 6,90 zł. W okresie współpracy z Zychowiczem pismo osiągało prawie 150 tys. sztuk nakładu.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz