Konferencja studencka: „Kościół i Społeczeństwo w Małopolsce do końca XVIII w.”


17 i 18 maja w Kielcach odbędzie się studencko-doktorancka konferencja „Kościół i Społeczeństwo w Małopolsce do końca XVIII w.”

Celem konferencji jest zaprezentowanie możliwie pełnego obrazu zainteresowań młodych naukowców tematyką Kościoła i Społeczeństwa w Małopolsce epoki średniowiecznej i nowożytnej. Istotna jest ponadto próba nowego spojrzenia na zagadnienia już opisane oraz poruszenie tematów dotychczas niezbadanych.

Wymogi

Prezentacja nie powinna trwać dłużej niż 15-20 minut. Na zgłoszenia wraz z abstraktami czekamy do 25 marca 2013r r. Referentów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych na konferencję poinformujemy o naszej decyzji w ciągu tygodnia drogą mailową na adres: hist.ujk@gmail.com.

Nadesłane abstrakty zamieszczone zostaną w konferencyjnej książce streszczeń. Planowana jest również publikacja wygłoszonych referatów.

Terminy

25 marca – przyjmowanie zgłoszeń
17-18 maja - konferencja

Więcej informacji: ujk.edu.pl/ihis/sarmatia.html

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz