Noc na Zamku w Pieskowej Skale


Zamek w Pieskowej Skale po raz drugi zaprasza na „Noc w Muzeum”, podczas której zwiedzający będą mogli wziąć udział w specjalnie dla nich przygotowanym programie, na który składają się: zwiedzanie zamku i koncert.

afisz_nocPS2Wieczór rozpocznie koncert, o godz. 20.00, Nikt tylko Ty – piosenka polska i francuska. Wykonawcy: Paulina Kujawska (śpiew), Tomasz Drabina (akordeon), Michał Braszak (kontrabas), Gertruda Szymańska (instrumenty perkusyjne). W programie standardy piosenki Francuskiej, jak i swingujące piosenki polskie od XX-lecia międzywojennego do współczesności.

Po koncercie muzeum zostanie udostępnione publiczności w godz. 21.30-24.00. Zwiedzanie zamku będzie odbywało się w grupach z przewodnikiem lub indywidualnie.

19 lipca 2013, godz. 21.30-24.00, wstęp wolny

Współorganizator - Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Jurajska Kraina.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz