17. Targi Książki w Krakowie


Ponad 500 spotkań i tyle samo wystawców czeka na gości 17. edycji Targów Książki w Krakowie, która odbędzie się w dniach od 24 do 27 października 2013 r.

17. Targi Książki w Krakowie

Targi Książki w Krakowie to impreza wielopłaszczyznowa, na którą składają się: prezentacje oferty wydawniczej polskich i zagranicznych wydawnictw, wystawy, panele dyskusyjne, konkursy, prelekcje i pokazy w salach seminaryjnych, spotkania z autorami, pokazy teatralne i filmowe, koncerty oraz promocje książek. Wydarzenia Targów odbywają się na terenie całego miasta.

Ze swoimi czytelnikami spotkają się m.in.: Artur Andrus, Władysław Bartoszewski, Jonathan Caroll, Wojciech Cejrowski, Rita Gombrowicz, Julia Hartwig, Jerzy Iwaszkiewicz, Ryszard Kalisz, Marek Kamiński, Ignacy Karpowicz, Ryszard Krynicki, Dorota Masłowska, Beata Pawlikowska, Jerzy Stuhr, Szczepan Twardoch oraz Krzysztof Ziemciec, Piotr Zychowicz.

W ramach targów funkcjonować będą cztery salony: Wydawców Szkół Wyższych, Wydawców Katolickich, Nowych Mediów i Małe Ojczyzny - Kaszuby i Gdańsk.

Aplikacja mobilna

Wszelkich informacji o Targach Książki, będzie można się dowiedzieć dzięki aplikacji mobilnej na smartphony. Aplikacja gwarantuje dostęp do najświeższych informacji na temat gości i wydarzeń towarzyszących. Szczegóły na twk.adfairs.pl.

Darmowa komunikacja

Bilet jednorazowego wstępu na Targi i uprawnia do bezpłatnego skorzystania ze Środków Komunikacji Miejskiej w Krakowie w dzień wizyty na Targach do godziny 20.00. Wystarczy w wybranym środku komunikacji miejskiej okazać zakupiony bilet wstępu.

Ceny biletów

Ceny biletów są takie same jak w ubiegłym roku. Bilet normalny kosztować będzie 7 zł, a bilet ulgowy dla uczniów i studentów będzie kosztował 5 zł. Koszt biletu czterodniowego to 17 złotych. Dzieci do lat 7 oraz emeryci i renciści mają darmowy wstęp.

Dojazd i godziny otwarcia

Hala Targów w Krakowie, ul. Centralna 41A

Czwartek, 24 października - 10:00-17:00
piątek, 25 października - 10:00-18:00
sobota, 26 października - 10:00-18:00
niedziela, 27 października - 10:00-17:00

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz