Konferencja: „Elity i propaganda w Rzeczypospolitej w XVI-XVIII w.”


W dniach 27-29 listopada 2013 r. w Krakowie odbędzie się organizowana przez Koło Naukowe Historyków Studentów UJ VI Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa Historyków Nowożytników pt. „Elity i propaganda w Rzeczypospolitej w XVI-XVIII w.”

UJ„Chcielibyśmy poruszyć tematykę szeroko rozumianych elit (politycznych, kulturalnych, wojskowych etc.), zarówno na szczeblu centralnym jak i lokalnym. Drugim polem naszych zainteresowań będzie propaganda w epoce nowożytnej, co wiąże się z wpływami i zajmowaną pozycją przez omawiane” - piszą o konferencji jej organizatorzy.

Zgłoszenia należy przesyłać do 20 października 2013 r. na e-mail vi.konferencja.nowozytnicza@wp.pl. Opłata konferencyjna wynosi 70 zł. Formularz zgłoszeniowy można pobrać tutaj.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz