W Gdańsku rozpoczął się XXII OZHS


W Gdańsku rozpoczął się XXII Ogólnopolski Zjazd Historyków Studentów, który potrwa do 6 kwietnia 2014 r. Organizatorami konferencji są studenci Uniwersytetu Gdańskiego.

WhiteBG-1-1024x1024

OZHS jest nie tylko największą konferencją studentów historii, ale również konferencją, która może poszczycić się jedną z najdłuższych tradycji wśród przedsięwzięć tego typu w Polsce. Pierwszy zjazd odbył się w Krakowie.

W tegorocznej edycji bierze udział ponad 320 uczestników z 27 polskich i zagranicznych uniwersytetów. Studenci i doktoranci, którzy również biorą udział w konferencji będą wygłaszać referaty w kilkunastu różnorodnych panelach naukowych. Wszystkie dyskusje są moderowane. Na wszystkie referaty wstęp jest wolny.

Poprzednia edycja konferencji odbyła się w Lublinie. Z kolei jubileuszowy, XX OZHS odbył się w Katowicach. Decyzję o wyborze kolejnego organizatora zjazdu podejmie tegoroczny sejmik studentów.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz