VII Ogólnopolski Zlot Motocykli WSK i innych


Rok 2014 jest rokiem wyjątkowym dla Świdnika, mija bowiem 60 lat od nadania mu praw miejskich oraz uruchomienia produkcji kultowego motocykla WSK w świdnickich PZL. W związku z tymi wydarzeniami Urząd Miasta Świdnik oraz Miejski Ośrodek Kultury, w strukturach którego funkcjonuje Strefa Historii, organizuje w dniach 31 maja – 1 czerwca 2014 roku VII Ogólnopolski Zlot Motocykli WSK i innych. 873514e130e46a244b5aae0b135db01f_L (1)

W ramach imprezy organizatorzy zapraszają na uroczystą paradę motocykli ulicami miasta, pokaz stuntu motocyklowego w wykonaniu zamojskiego Frantic Riders Squad, koncerty zespołów Maszyna, Patologia i Raven, spotkania z konstruktorami z WSK PZL - Świdnik i kierowcami testowymi, pokaz pierwszej pomocy podczas wypadków komunikacyjnych prowadzony przez Centrum Medyczne Diamed oraz projekcję filmu „Motór”.

15 kwietnia uruchomiono rejestrację chętnych do wzięcia udziału w zlocie. Wszelkie informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne będą na stronie www.swidnik.pl, www.mok.swidnik.pl oraz na fanpage’u Strefy Historii na portalu facebook.

PROGRAM:

10:00 – 13:30 – rejestracja uczestników

14:00 –  parada ulicami Świdnika

14:30 (plac przed kinem „Lot”) – pokaz stuntu motocyklowego wykonaniu zamojskiego Frantic  Riders Squad

15:30 - pokaz pierwszej pomocy – grupa ratownictwa medycznego Diamed

17:00 – koncert zespołu Maszyna

18:00– koncert  zespołu Patologia

19:00 – koncert zespołu Raven

20:15– kino pod gwiazdami, film „Motór” patronat-medialny-sprawuje-historia-logo

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz