Do wygrania: „Dzieje Polski” Tom 1. [wyniki]


Nakładem wydawnictwa Biały Kruk ukazała się  książka Andrzeja Nowaka pt.: „Dzieje Polski” . By mieć szansę na wygranie jednej z trzech książek należało w terminie do 14 listopada 2014 r. odpowiedzieć na nasze pytania. Nagrodzone zostały najciekawsze odpowiedzi.dzieje polski

Zwycięzcy:

1. Marcin Smolak z Białegostoku

2. Wojciech Szyputa z Sulechowa

3. Bogumiła Gebler z Częstochowy

Gratulujemy!

Wyciąg z regulaminu

Wśród osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi rozlosowaliśmy książki. Nagrody zgodnie z regulaminem zostaną wysłane w ciągu 30 dni. Jednak zwykle trwa to znacznie krócej.


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz