XXIII Ogólnopolski Zjazd Historyków Studentów odbędzie się w Toruniu


XXIII Ogólnopolski Zjazd Historyków Studentów odbędzie się w dniach 21-25 kwietnia 2015 r. na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. To właśnie toruńskiej uczelni i miastu narodzin Kopernika przypadł zaszczyt goszczenia osób interesujących się historią.

logo Zjazd2Zjazd odbędzie się pod hasłem W drodze ku przyszłości. Organizatorzy chcieliby, aby zachęcił on do głębszej refleksji nad tym, co dzieje się z nauką, czy i jakie czekają ją perspektywy. W trakcie obrad w kilkunastu panelach utworzonych już po nadesłaniu zgłoszeń wyniki swoich badań będą mogli przedstawić przedstawiciele wielu ośrodków zarówno z kraju jak i zagranicy.

W imieniu braci studenckiej i kadry naukowej Instytutu Historii i Archiwistyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika zapraszamy do udziału w największej krajowej konferencji historyków. Wierzymy, że pobyt w Toruniu zapadnie w Państwa pamięci na długie lata.

Zapraszamy do Torunia, który porusza! Do Torunia w drodze ku przyszłości!

patronat medialny sprawuje historia logo

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz