Do wygrania: „Historia słabych” [wyniki]


Nakładem wydawnictwa Universitas ukazała się pod naszym patronatem książka Urszuli Glensk pt.: „Historia słabych”. By mieć szansę na wygranie jednego z trzech egzemplarzy tej książki należało w terminie do 24 grudnia 2014 r. poprawnie odpowiedzieć na nasze pytania.

 

Zwycięzcy:historiaslabych

1. Bartłomiej Biront z Zamościa

2. Anna Przewłoka z Ornotowic

3. Bartłomiej Więcek z Gorlic

Gratulujemy!

Wyciąg z regulaminu

Wśród osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi rozlosowaliśmy książki. Nagrody zgodnie z regulaminem zostaną wysłane w ciągu 30 dni. Jednak zwykle trwa to znacznie krócej.

 

patronat-medialny-sprawuje-historia-logo


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz