Znamy listę prelegentów XXIII OZHS w Toruniu


Komitet Organizacyjny XXIII Ogólnopolskiego Zjazdu Historyków Studentów w Toruniu podał listę osób zakwalifikowanych na tegoroczną edycję konferencji.  Weźmie w niej udział ponad 300 studentów. Zjazd odbywa się pod patronatem historia.org.pl.

ozhs logo torunOgólnopolski Zjazd Historyków Studentów jest najstarszą i zarazem największą tego typu konferencją w Polsce.

Do udziału w konferencji zakwalifikowano 339 prelegentów, tj. o 5 więcej niż na poprzenim OZHS w Gdańsku. Najwięcej uczestników pochodzi z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika (49), a następnie Uniwersytetu Jagiellońskiego (29), Uniwersytetu Łódzkiego (26), Uniwersytetu Adama Mickiewicza (25), Uniwersytetu Warszawskiego (24) i Uniwersytetu Marii Skłodowskie-Curie (21). W ubiegłym roku najwięcej uczestników było studentami Uniwersytetu Jagiellońskiego (42).

Miejsce: Toruń
Organizator: Instytut Historii i Archiwistyki UMK, Wydział Nauk Historycznych UMK
Termin: 21-25 kwietnia 2015 r.
Strona www: xxiiiozhs.umk.pl

patronat medialny sprawuje historia logo

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz