MMA w średniowiecznym stylu


Rosyjska organizacja mieszanych sztuk walki (MMA) M-1 Global planuje na stałe wprowadzić do swojego repertuaru walki opancerzonych wojowników w heksagramie! Na przeciw siebie stają rycerze w zbrojach, każdy posiada miecz i tarczę.

Rycerze XXI wieku

Zapoczątkowany w tym roku event towarzyszący gali organizowanej przez M-1 Global miał być swego rodzaju ciekawostką dla widzów w przerwach między regularnymi ligowymi walkami. Jak się okazało tego typu rozrywka bardzo przypadła do gustu widzom. Od sierpnia planowana jest organizacja ligi walk średniowiecznych M-1 Medieval.

Pomimo dużej brutalności walk i niemal braku ograniczeń, obowiązują proste zasady. Broń, którą posługują się zawodnicy nie może być naostrzona, niedozwolone są również uderzenia w kark, stopy i tył nóg. Organizator pozwala jednak na uderzenia tarczą w twarz czy niezwykle efektowne obalenia. Do sierpnia ma zostać ogłoszony oficjalny regulamin walk.

Strona M-1 Global- http://m1global.tv/

Fanpage- https://www.facebook.com/M1Medieval

 

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz