Rozmowy kontrowersyjne – zapowiedź cyklu


Interesują Was tematy trudne i pomijane w dyskusjach? Lubicie szczere i bezkompromisowe wywiady? Mamy coś specjalnie dla Was! Portal historia.ogr.pl rusza z cyklem rozmów kontrowersyjnych.

bartnicka

Alicja Bartnicka - Zastępca Redaktora Naczelnego historia.org.pl

Dziś wprowadzamy na nasze łamy autorski cykl wywiadów pt. „Alicji Bartnickiej rozmowy kontrowersyjne”. Raz w miesiącu nasza redakcyjna koleżanka będzie spotykać się ze znanymi osobami, aby porozmawiać z nimi na trudne, niepodejmowane powszechnie kwestie. Będą to historycy, dziennikarze, politycy i uczestnicy historii. Ludzie różnych środowisk i o różnych poglądach.

W rozmowach nie będzie ani łatwych pytań, ani tematów tabu. Będą dotykać tematów kontrowersyjnych i wywoływać dyskusje. Poruszać kwestie palące i konfliktowe, a nawet politycznie niepoprawne.

Efektem tych spotkań będą wywiady, które zostaną opublikowane na łamach naszego portalu. Już dziś pierwszy wywiad z tego cyklu. Gościem Alicji Bartnickiej był Sławomir Cenckiewicz, który udzielił szczerych odpowiedzi na niełatwe pytania. Zapraszamy do lektury!

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz