Konkurs „Moja noc z zabytkami” [wyniki]


Z okazji tegorocznej edycji Nocy Muzeów przygotowaliśmy dla naszych Czytelników wiele niespodzianek. Jedną z nich był konkurs fotograficzny „Moja noc z zabytkami”.

Uczestnicy konkursu mieli szansę wygrać e-czytnik i zestawy książek historycznych wydanych pod naszym patronatem. Wystarczyło wysłać nam zdjęcie pasujące do tematu konkursu i... czekać na nagrody. Spośród wielu nadesłanych prac, po długich obradach jury konkursowe wybrało trzy najlepsze. Ocenie podlegała nie tylko jakość, lecz także pomysłowość i zgodność z tematem.

Poniżej prezentujemy nagrodzone prace:

Miejsce 1. fot. Paulina Reszczyk

Miejsce 1.
fot. Paulina Reszczyk

 

Miejsce 2. Centralne Muzeum Włókiennictwa i Skansen Łódzkiej Architektury Drewnianej, fot. Jacek Przetakiewicz

Miejsce 2.
Centralne Muzeum Włókiennictwa i Skansen Łódzkiej Architektury Drewnianej,
fot. Jacek Przetakiewicz

 

Miejsce 3. fot. Monika Smółka

Miejsce 3.
fot. Monika Smółka

Zwycięzcami zostali:

  1. miejsce: Paulina Reszczyk (e-czytnik książek)
  2. miejsce: Jacek Przetakiewicz (zestaw 4 książek)
  3. miejsce: Monika Smółka (zestaw 3 książek)

Zarówno zwycięzcom, jak i wszystkim biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy i zachęcamy do śledzenia portalu i udziału w innych naszych konkursach.


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz