Ali Machlojew w natarciu. M-1 Medieval


Prezentujemy kolejną walkę nowopowstałej formuły M-1 Medieval, w której znany już wojownik Ali Machlojew z Inguszetii zdeklasował Dmitrija Stadniczenko, zawodnika z Kazachstanu. Walka miała miejsce 17 października w Nazran, stolicy Inguszetii, co dodatkowo musiało zmotywować Aliego do zwycięstwa.

Przed walką możemy obserwować okazały monument poświęcony ofiarom prześladowań politycznych w Rosji, nawiązujący stylistyką do wieży więziennej. Podczas samej walki niemal od samego początku widać przewagę zawodnika z Inguszetii – pomimo szeroko otwartych zasłon i prowokowania przeciwnika dochodzi do wielu obaleń, w większości z inicjatywy Machlojewa. W pierwszej rundzie widać również wiele efektownych dochodzących do celu cięć na głowę, uderzeń tarczą i rękawicą pancerną, które stanowią stały element tej formuły.

Zwraca uwagę brak sztychów, co jest spowodowane kwestiami bezpieczeństwa zawodników. Przejawia się to także w dbałości o odpowiednie zabezpieczenie sprzętu w czasie walki. Dzieje się tak również podczas tej walki, kiedy przez dłuższą chwilę poprawiany jest pikowany kaptur jednego z wojowników.

W walkach widać także coraz większe wysublimowanie i przemyślaną technikę. W drugiej rundzie Ali atakuje z dystansu rażąc prawą nogę przeciwnika, co w efekcie prowadzi do skrócenia dystansu i punktowanego obalenia, a w efekcie do zwycięstwa zawodnika z Inguszetii.

Zapraszamy do oglądania:

 

 

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz