World of Warships. Premiera 17 września


World of Warships będzie miało światową premierę 17 września 2015. Po zdominowaniu lądu przez World of Tanks, podboju przestworzy w World of Warplanes, nastał czas World of Warships, które przyniesie ze sobą ekscytujące bitwy morskie graczom z całego świata.

asb001_michigan_1916-3_660xOczekiwana gra o strategicznych bitwach okrętów wystartuje z czterema klasami, olbrzymią ilością historycznych jednostek i wieloma możliwościami zwycięstwa na morzach i oceanach.

Po sukcesie jaki odnieśliśmy z otwartą betą World of Warships, jesteśmy wreszcie gotowi wydać naszą nową, dużą produkcję - podkreślił Fred Menou, Head of Global Publishing w Wargaming. Z ponad 2 000 000 graczami, którzy średnio spędzali ponad 3 godziny dziennie w bitwach, jesteśmy gotowi na dominację mórz i oceanów - dodał.

17 września 2015 gracze dostaną do swojej dyspozycji 4 zróżnicowane klasy okrętów oraz wiele kultowych jednostek jak na przykład japoński pancernik Yamato czy amerykański lotniskowiec Midway. Wraz ze startem gry dostępne będą 2 pełne drzewa technologiczne (Japonia i U.S.A) oraz wybrane okręty z Wielkiej Brytanii, Niemiec oraz Rosji takie jak Warspite, Tirpitz i Aurora. Na premierę wypłynie ponad 80 okrętów zgodnych z historycznymi danymi, a więcej nacji i jednostek planowanych jest do końca roku.

essex_2_660xO World of Warships

World of Warships to najnowsza, darmowa gra o historycznych potyczkach okrętów, która zostanie dodana do katalogu firmy Wargaming. Zostań dowódcą olbrzymiej floty morskiej obejmującej ikonicznie okręty wojenne znane z kart historii, podnoś swoje umiejętności i możliwości jednostek, zdominuj morza i oceany w World of Warships.

Z 4 klasami okrętów, mnóstwem ulepszeń, strategicznie zaprojektowanymi mapami, akcja nie ustaje, a każda bitwa jest wyjątkowym doświadczeniem. Niekończące się godziny strategicznej i taktycznej rozgrywki, dynamiczna akcja czeka na każdego, kto spróbuje stanąć na mostku kapitańskim w World of Warships.

O Wargaming

Wargaming to prywatna firma wielokrotnie nagradzana rozlicznymi nagrodami na całym świecie, zajmuje się produkcją tytułów typu Free-To-Play MMO i jest jednym z liderów tego segmentu rynku gier komputerowych. Firma została założona w 1998 roku, przez ten czas wydała ponad 15 tytułów. Obecne działania koncentrują się na serii wojennych gier MMO opartych na współpracy graczy, czyli World of Tanks, World of Warplanes oraz World of Warships. Trylogia gier komputerowych Wargamingu stworzy wspólne uniwersum wojenne zintegrowane przez portal wargaming.net.

Jako część swojej strategii operacyjnej, Wargaming obrał sobie za cel obecność na zróżnicowanych platformach sprzętowych. W 2014 roku firma wydała World of Tanks: Xbox 360 Edition oraz World of Tanks: Blitz. Edycja na konsolę Xbox 360 przedstawiła graczom epickie bitwy na dużych ekranach telewizorów, natomiast wersja mobilna rozszerzyła uniwersum o smartfony i tablety.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz